.......:::::TEKNO PLUS::::::.......
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.......:::::TEKNO PLUS::::::.......

Paylaşımın Doruk Noktası!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» FM 09 TANITILDI!!! İŞTE GÖRÜNTÜLER
Erbil'e İsrail'den program teklifi Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 1:36 pm tarafından emregrl

» FOOTBALL MANAGER 2009 ÇIKIŞ TARİHİ
Erbil'e İsrail'den program teklifi Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 1:30 pm tarafından emregrl

» Uydu Projesi'nde sona gelindi (göktürk)
Erbil'e İsrail'den program teklifi Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 1:25 pm tarafından emregrl

» İŞKENCE TEKNİKLERİ
Erbil'e İsrail'den program teklifi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 3:02 am tarafından emregrl

» MASAÜSTÜ RESİMLERİ (1024 * 768 )
Erbil'e İsrail'den program teklifi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 7:57 am tarafından emregrl

Erbil'e İsrail'den program teklifi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 7:55 am tarafından emregrl

Erbil'e İsrail'den program teklifi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 7:51 am tarafından emregrl

Erbil'e İsrail'den program teklifi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 7:48 am tarafından emregrl

Erbil'e İsrail'den program teklifi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 7:46 am tarafından emregrl

TAKVİM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
emregrl
Erbil'e İsrail'den program teklifi Vote_lcapErbil'e İsrail'den program teklifi I_voting_barErbil'e İsrail'den program teklifi Vote_rcap 
furg
Erbil'e İsrail'den program teklifi Vote_lcapErbil'e İsrail'den program teklifi I_voting_barErbil'e İsrail'den program teklifi Vote_rcap 
sabri34
birchan
ForeverRox23
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde İnternetin büyüyen vebali emregrl adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde .......:::::TEKNO PLUS::::::....... adresi saklayın ve paylaşın
Forum
Ortaklar
Anket

Erbil'e İsrail'den program teklifi

YazarMesaj
emregrl
Admin
Admin

Rap Sistemi :
Erbil'e İsrail'den program teklifi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Erbil'e İsrail'den program teklifi Right_bar_bleue

Erbil'e İsrail'den program teklifi Empty
MesajKonu: Erbil'e İsrail'den program teklifi   Erbil'e İsrail'den program teklifi Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:47 am

Erbil'e İsrail'den program teklifi 67576
Çarkıfelek programını sunan M. Ali Erbil, kendisine İsrail'den program yapma teklifi geldiğini açıkladı.
Kanal 1 ekranlarında sunduğu Çarkıfelek yarışması ile kanalın reyting listesinde yükselmesini sağlayan Mehmet Ali Erbil, sadece Türkiye'de değil komşu ülkelerde de izlenmenin keyfini yaşıyor.

Pazartesi akşamı yayınlanan programına konuk olan İranlılar, Erbil'in orada da izlendiğini söyledi.

Ünlü şovmen, Türkçe yaptığı şovunun İran dışında İsrail'de de izlendiğini hatta kendisine teklif yapıldığını vurgulayarak, şöyle konuştu:

"İsrailliler bana teklif yaptılar. Dediler ki, 'Biz seni seyrediyoruz İsrail'de'. Ben de 'İbranice yapmıyorum ki, Türkçe yapıyorum programı' dedim. 'Olsun gel Türkçe yap, yine de program yap' dediler. Olacak şey değil, demek ki ne enteresan bir şey."
http://emregrl.forumakers.com

Erbil'e İsrail'den program teklifi
1 sayfadaki 1 sayfası