.......:::::TEKNO PLUS::::::.......
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.......:::::TEKNO PLUS::::::.......

Paylaşımın Doruk Noktası!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» FM 09 TANITILDI!!! İŞTE GÖRÜNTÜLER
Hayat İle İlgili Sözler Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 1:36 pm tarafından emregrl

» FOOTBALL MANAGER 2009 ÇIKIŞ TARİHİ
Hayat İle İlgili Sözler Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 1:30 pm tarafından emregrl

» Uydu Projesi'nde sona gelindi (göktürk)
Hayat İle İlgili Sözler Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 1:25 pm tarafından emregrl

» İŞKENCE TEKNİKLERİ
Hayat İle İlgili Sözler Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 3:02 am tarafından emregrl

» MASAÜSTÜ RESİMLERİ (1024 * 768 )
Hayat İle İlgili Sözler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 7:57 am tarafından emregrl

Hayat İle İlgili Sözler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 7:55 am tarafından emregrl

Hayat İle İlgili Sözler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 7:51 am tarafından emregrl

Hayat İle İlgili Sözler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 7:48 am tarafından emregrl

Hayat İle İlgili Sözler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 7:46 am tarafından emregrl

TAKVİM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
emregrl
Hayat İle İlgili Sözler Vote_lcapHayat İle İlgili Sözler I_voting_barHayat İle İlgili Sözler Vote_rcap 
furg
Hayat İle İlgili Sözler Vote_lcapHayat İle İlgili Sözler I_voting_barHayat İle İlgili Sözler Vote_rcap 
sabri34
birchan
ForeverRox23
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde İnternetin büyüyen vebali emregrl adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde .......:::::TEKNO PLUS::::::....... adresi saklayın ve paylaşın
Forum
Ortaklar
Anket

Hayat İle İlgili Sözler

YazarMesaj
emregrl
Admin
Admin

Rap Sistemi :
Hayat İle İlgili Sözler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hayat İle İlgili Sözler Right_bar_bleue

Hayat İle İlgili Sözler Empty
MesajKonu: Hayat İle İlgili Sözler   Hayat İle İlgili Sözler Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 2:02 am

Hayatla ilgili özlü sözler
Yaptığımız şeyler için pişmanlık zamanla geçer, ne var ki, yapmadığımız şeylere pişmanlığın çaresi yoktur. Sydney J. Harris

Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız, vardığınız yerin önemi yoktur. P.Drucker

Doğru yolda giden kaplumbağa eğri yolda giden yarış atını geçer. J. J. Rousseau

En çok yaşamış olan uzun yıllar yaşamış olan değil, yaşamının anlamını en fazla anlamış olan insandır. S. Kierkegaard

Yaşam geriye bakarak anlaşılır, ileriye bakarak yaşanır. J. Keth Moorehad

Elmas yontulmadan, insan da yanılmadan mükemmelleşemez. J. Jenkins

Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa yanlışınız çok demektir. Liverpool Echo

İnsan, yaşamının dörtte üçünü yapamayacağı şeyleri istemekle geçirir. Goethe

Rüzgarın nasıl estiği fark etmez. Farkı yaratan yelkenlerinizi nasıl açtığınızdır. Vera Peiffer

Kendi omuzuna tırman. Başka nasıl yükselebilirsin ki! Nietzche

Eğitim, öğretmenlerin çocuklara sözcüklerle anlattıklarıyla değil, çocukların fiziksel ve sosyal çevrede geçirdikleri yaşantılarla gerçekleşir. Maria Montessori

Ben ondört yaşındayken babam öyle cahildi ki yakınımda olmasına bile dayanamazdım. Ama yirmibirime geldiğimde öyle çok şey biliyordu ki yedi yılda nasıl öğrendiğine şaştım. Anonim

Kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi öğrendik. Ancak bu arada çok basit bir sanatı unuttuk: Kardeşçe yaşamayı!.....

Hayatınızı cesurca kabullenin, başarıya dönüştüğünü göreceksiniz. Emerson

Ne zaman insanlar benimle aynı fikirde olsa, hatalı olduğumu düşünürüm. Oscar Wilde

Her zaman doğruyu söyle; ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın. Mark Twain

Hiçbir şeye sahip değilseniz hiçbir şey kaybedemezsiniz. William Shakespeare

Herşeyin bir güzelliği vardır herkes göremese de.. Konfucyus

Hayal gücü bilgiden daha önemlidir. Albert Einstein (1879-1955)

Kimse sana senden iyi öğüt veremez. Cicero

Her sey üstüne üstüne geliyorsa, belki de sen ters gidiyorsundur. Fransız Atasözü

Hayatı yaşamanın iki yolu vardır: Biri hiçbir şeyin mucize olmadığını düşünmek, diğeri herşeyin bir mucize olduğunu düşünmek... Albert Einstein (1879-1955)

İyi geçirilmiş bir günün, mutlu bir uyku getirmesi gibi; iyi yaşanmış bir hayat da mutlu bir ölüm getirir. Leonardo da Vinci (1452-1519)

Gençler ihtiyarların aptal olduğunu sanırlar ama ihtiyarlar gençlerin aptal olduğunu bilirler. George Chapman

Ayakkabılarım olmadığı icin üzülürdüm, ta ki sokakta ayakları olmayan adamı görene kadar Balzac

Karanlığa söveceğine kalk bir mum yak. Konfucyus

Dünün hataları yarının deneyimleridir. Roberto Baggio

Aldığın her nefesi firsat bil, ot değilsin yeniden bitmezsin. Ömer Hayyam

Umutla yolculuk etmek, gidilecek yere varmaktan çok daha zevklidir. Robert Louis Stevenson

Günlerini say, servetini say, büyüklerini say ama yerinde sayma.

Güzellik, görenin gözündedir. Margaret Hungerford

Güneşi gözden kaçırdım diye ağlarsan, yıldızları da göremezsin... Togore

Hayat bir bisiklete binmek gibidir. Pedalı çevirmeye devam ettiğiniz sürece düşmezsiniz. Claude Peppeer

Cesur ol, değilsen bile öyle davran. Hiç kimse aradaki farkı anlayamaz..

Hatırlar mısın doğduğun zamanlar sen ağlarken, herkes sevinçle gülüşüyordu..öyle bir ömür geçir ki; herkes ağlasın öldüğünde, sen mutlulukla gülümse& Kızılderili Atasözü

Gömüldükten sonra hatırlanmak istiyorsanız; ya okunacak işler yapın, ya okumaya değer şeyler yazın....

Keşke sözcüğü yerine, bir dahaki sefere demeyi dene...
http://emregrl.forumakers.com

Hayat İle İlgili Sözler
1 sayfadaki 1 sayfası